Po 20 latach Kościerzyna znów będzie gospodarzem Światowego Zjazdu Kaszubów. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższą sobotę (6.07.).
- To dla nas ogromne wyróżnienie - mówi w rozmowie z naszą reporterką prezes kościerskiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego Beata Jankowska:
Z prezes kościerskiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko - Pomorskiego Beatą Jankowską rozmawiała Klaudia Cieplińska-Bednarek.






















