"To dla nas ogromne wyróżnienie". Prezes kościerskiego oddziału ZK-P o tegorocznym Światowym Zjeździe Kaszubów (ROZMOWA)

Wydarzenie odbędzie się już w najbliższą sobotę (6.07.).

To dla nas ogromne wyróżnienie. Prezes kościerskiego oddziału ZK-P o tegorocznym Światowym Zjeździe Kaszubów ROZMOWA
Beata Jankowska fot. K. Cieplińska-Bednarek

Galeria zdjęć

Po 20 latach Kościerzyna znów będzie gospodarzem Światowego Zjazdu Kaszubów. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższą sobotę (6.07.).

- To dla nas ogromne wyróżnienie - mówi w rozmowie z naszą reporterką prezes kościerskiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego Beata Jankowska:

Rozmowa z Beatą Jankowską

Z prezes kościerskiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko - Pomorskiego Beatą Jankowską rozmawiała Klaudia Cieplińska-Bednarek.

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno