Przejazdy autobusami MZK na terenie miasta i gminy Chojnice są dziś (1.07.) bezpłatne. To w związku z 65-leciem Miejskiego Zakładu Komunikacji Miejskiej w Chojnicach.
- Z okazji naszego jubileuszu chciałbym dzisiaj zaprosić wszystkich pasażerów do korzystania z bezpłatnej komunikacji na terenie miasta i gminy Chojnice. Chciałbym podziękować wszystkim naszym pasażerom w swoim imieniu oraz w imieniu załogi za zaufanie i za korzystanie z naszych usług przez te 65 lat.
Mówi Weekend FM prezes MZK w Chojnicach Dariusz Sawicki.
Z okazji jubileuszu miejska spółka prezentuje także swoje nowe logotypy. Te występują w dwóch wersjach kolorystycznych: zielono-żółtej i czarno-zielono-żółtej. Na każdym widnieje napis MZK Chojnice oraz grafika głowy tura.
















