Fosa Miejska wypełniła się po brzegi podczas dzisiejszych (29.06.) koncertów na Dni Chojnic. Na święto miasta zagrały zespoły Wanda i Banda oraz Universe. Nie zabrakło takich przebojów jak "Hi Fi Superstar" czy "Wołanie przez ciszę". Jak bawili się chojniczanie? Obejrzyj fotogalerię z koncertów.
Na scenie Wanda i Banda oraz Universe. Tak bawiliśmy się na kolejnych koncertach z okazji Dni Chojnic (FOTO)
Tym razem w Fosie Miejskiej.















