Tancerki, wokalistki, instrumentaliści, plastycy i młodzi aktorzy - wszyscy wystąpią dziś (18.06) w gali artystycznej podsumowującej sezon kulturalny.
Wydarzenie już po raz drugi organizuje Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.
Na scenie zaprezentują się wszyscy ci, którzy przez cały rok uczęszczali do licznych sekcji artystycznych i kulturalnych prowadzonych przez instruktorów Centrum Kultury i Sztuki.
Gala rozpocznie się o godzinie 16.30.














