Zakończyły się konkursy na dwóch dyrektorów szkół podstawowych w Chojnicach. W "ósemce" na stanowisku na kolejną kadencję zostaje Jarosław Gomółka. W SP nr 7 natomiast dotychczasową dyrektor Aleksandrę Mroczkowską zastąpi dotychczasowa wicedyrektor Kamila Szulc.
- Pani Aleksandra Mroczkowska, dyrektorka SP nr 7 odchodzi na emeryturę i dziękuję, za wspaniałą, wytrwałą pracę. Wspaniale kierowała szkołą, nie było żadnych problemów, a nową dyrektorką będzie obecna wicedyrektorka tej szkoły, pani Kamila Szulc i też wiążemy z nią olbrzymie nadzieje. To doświadczony pedagog, wie, jak kierować szkołą, tak więc patrzymy optymistycznie w przyszłość.
Mówi Weekend FM burmistrz Chojnic Arseniusz Finster.
Nowa kadencja dyrektorów oficjalnie rozpocznie się 1 września.














