Powiatowy Zespół Orzekania o Niepełnosprawności w Bytowie zmienił siedzibę. Z ulicy Miłej przeniósł się na ulicę Sikorskiego do wyremontowanych pomieszczeń dawnego gimnazjum. Placówka funkcjonuje w nowej lokalizacji już od kilku dni, ale oficjalne przecięcie wstęgi zaplanowano na jutro (4.06.).
- To część większego projektu realizowanego przez powiat bytowski - mówi Weekend FM starosta bytowski Leszek Waszkiewicz:
- To jest pierwsza część takiego potężnego przedsięwzięcia, które nazwaliśmy Zespołem Usług Społecznych. Z końcem roku albo na początku przyszłego nowe siedziby będą miały też Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, będzie miała siedzibę pozostała część PCPR, będzie też miejsce dla WTZ.
Nowa siedziba Powiatowego Zespołu Orzekania o Niepełnosprawności mieści się w odrębnym budynku.
W pozostałej części byłego gimnazjum trwają prace adaptacyjne na potrzeby poszczególnych instytucji. Projekt jest realizowany dzięki dofinansowaniu z Polskiego Ładu i środków Urzędu Marszałkowskiego.














