Zażywał narkotyki na stacji benzynowej. Miał też przy sobie amfetaminę. Kościerska policja zatrzymała 20-latka z powiatu kartuskiego. Mężczyzna odpowie za posiadanie środków odurzających. Do jego zatrzymania doszło w trakcie patrolowania miasta:
- Policjanci zauważyli przez okno młodego mężczyznę, który nerwowo się zachowuje i przykłada jakąś białą, sypką substancję do nosa. Mundurowi od razu zainterweniowali. Mężczyzną okazał się 20-latek, mieszkaniec powiatu kartuskiego. W jego spodniach policjanci znaleźli amfetaminę.
Mówi Weekend FM rzecznik KPP w Kościerzynie asp. sztab. Piotr Kwidziński.
20-latek usłyszał już zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat więzienia.














