Integracyjne gry i zabawy dla rodzin z pieskami oraz wegańskie jedzenie - to wszystko już jutro (19.05.) podczas Pikniku z Psem w Strzelnicy w Kościerzynie.
- Zabierzmy swoich czworonożnych przyjaciół do Strzelnicy - zachęca dyrektor Kościerskiego Domu Kultury Jan Dittrich:
- Chodzi także o to, żeby zwrócić uwagę na ochronę praw zwierząt, integrację społeczną. Chcielibyśmy też, aby ci, którzy nie mają takiego przyjaciela, mogli wyjść z nim, bo schronisko przyjdzie ze swoimi psiakami, będzie można je adoptować.
Piknik w kościerskiej Strzelnicy rozpocznie się jutro (19.05.) o godz. 11.00.














