- piątek, 17 maja 2024 14:34
Muzyka ◆ Sępólno Krajeńskie
HUMAN SHAPE to nowy, rockowy band z Sępólna Kr. Dziś pojawili się w Weekend FM
Zespół tworzą muzycy z Sępólna Krajeńskiego. Jak mówią wokalistka "spadła im z nieba", a jest nią Aleksandra Kazmierczak z podczłuchowskiego Wierzchowa Dw. Grają mocne, gitarowe riffy z elementami rocka progresywnego.
Za muzykę odpowiedzialny jest gitarzysta Darek Frelke, teksty tworzy Ola, która śpiewa w Human Shape. Zespół współtworzą Marcin Narewski, drugi gitarzysta, Łukasz Kawka - basista i Marcin Łucyszyn, który zasiada za perkusją. Wszyscy mają bogate doświadczenia muzyczne.
O powstaniu obecnego składu, o swoich muzycznych ścieżkach i planach opowiedzieli dziś w Weekend FM Aleksandra Kazmierczak i Marcin Łucyszyn. Wysłuchał ich Darek Żuchowicz:
HUMAN SHAPE W WEEKEND FM
Zobacz rozmowę w Weekend FM
Zobacz klip do piosenki Fireflies:
- 9
- piątek, 25 kwietnia 2025 9:36
Sępólno Krajeńskie
Władze Sępólna Krajeńskiego już po raz 24. przywitały nowo narodzonych mieszkańców gminy (FOTO)
- czwartek, 24 kwietnia 2025 8:43
Gmina Kamień Krajeński
W Kamieniu Krajeńskim dziś wernisaż wystawy prac malarskich Agnieszki Ziętek
- 4
- czwartek, 24 kwietnia 2025 6:56
Sępólno Krajeńskie
Remont na ul. Ogrodowej w Sępólnie Krajeńskim może się skończyć na długo przed terminem (FOTO)
- wtorek, 22 kwietnia 2025 10:52
Sępólno Krajeńskie
Prokuratura Rejonowa w Tucholi domaga się od gminy Sępólno Krajeńskie likwidacji opłaty za wjazd na cmentarz komunalny
- poniedziałek, 21 kwietnia 2025 8:10
Sępólno Krajeńskie
Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim zaprasza do udziału w amatorskiej lidze szóstek piłkarskich
- niedziela, 20 kwietnia 2025 8:05
Gmina Więcbork
Będą kolejne prace remontowe przy kaplicy upamiętniającej ofiary obozu w Karolewie, w gminie Więcbork
- niedziela, 20 kwietnia 2025 8:04
Sępólno Krajeńskie
Milion złotych dla Ochotniczych Straży Pożarnych wpłynęło do gminy Sępólno Krajeńskie
- sobota, 19 kwietnia 2025 8:55
Gmina Kamień Krajeński
W Kamieniu Krajeńskim powstanie strefa street workout. "To zadanie jest pokłosiem licznych próśb głównie od młodzieży"
- 5
- sobota, 19 kwietnia 2025 8:52
Sępólno Krajeńskie
Trwa remont promenady przy jeziorze w Sępólnie Krajeńskim. "To już najwyższy czas, żeby wyremontować ten odcinek"
- piątek, 18 kwietnia 2025 7:00
Gmina Sępólno Krajeńskie
Władze Sępólna Krajeńskiego chcą wymienić źródła ciepła we wszystkich szkołach wiejskich w gminie
- czwartek, 17 kwietnia 2025 6:57
Powiat sępoleński
Jeszcze w tym roku ma zostać wyremontowany odcinek drogi wojewódzkiej 241 z Sępólna Krajeńskiego do Świdwia
- 40
- środa, 16 kwietnia 2025 19:42
Sępólno Krajeńskie
Tłumy mieszkańców Sępólna Krajeńskiego przyszły dziś (16.04) na wiec wyborczy Sławomira Mentzena (FOTO)
- środa, 16 kwietnia 2025 8:53
Sępólno Krajeńskie
Dziś (16.04) w Sępólnie Krajeńskim planowany jest wiec wyborczy kandydata na prezydenta Sławomira Mentzena
- środa, 16 kwietnia 2025 8:41
Powiat sępoleński
Sępoleńska policja przygotowuje wniosek do komendy wojewódzkiej o przekształcenie posterunku w Więcborku w komisariat
- wtorek, 15 kwietnia 2025 12:11
Sępólno Krajeńskie
Jest umowa z ENEĄ na wymianę wszystkich lamp ulicznych w Sępólnie Krajeńskim na energooszczędne
- 3
- wtorek, 15 kwietnia 2025 11:16
Gmina Sępólno Krajeńskie
Wypadek na drodze wojewódzkiej 241 koło Skarpy. Kierowca volkswagena trafił do szpitala (FOTO)
- poniedziałek, 14 kwietnia 2025 13:49
Gmina Kamień Krajeński
Obywatelskie ujęcie w Kamieniu Krajeńskim. Kierowca miał niemal 2 promile
- poniedziałek, 14 kwietnia 2025 11:30
Sępólno Krajeńskie
Jest już gotowy projekt miasteczka rowerowego na sępoleńskim Placu Przyjaźni
- 15
- poniedziałek, 14 kwietnia 2025 9:25
Gmina Kamień Krajeński
W sobotę (12.04) w Kamieniu Krajeńskim zorganizowano powiatową wystawę stołów wielkanocnych (FOTO)
- poniedziałek, 14 kwietnia 2025 7:23
Gmina Kamień Krajeński
Były burmistrz Kamienia Krajeńskiego złożył wniosek o wypłatę odprawy rentowej. "Spotkamy się w sądzie"
Polska i Świat:
Papież Franciszek nie żyje
zobacz wideo"Gdyby te przepisy obowiązywały od początku, nie musielibyśmy zbierać pieniędzy dla Zosi z Wałdowa czy Aleksa z Chojnic". Dziś wchodzą zmiany dotyczące refundacji leczenia SMA
zobacz wideoW poniedziałek w całym kraju możliwe niewielkie opady deszczu
zobacz wideoJeden żołnierz zginął, drugi jest w ciężkim stanie. Śledztwo po tragedii na poligonie
zobacz wideoStarcia rolników z policją przed Sejmem. Kilkunastu zatrzymanych
zobacz wideo
Muzyka:
11:53Jakub Tysler czyli OUTBEAT - DJ i producent z Chojnic w drodze po światowy rozgłos. Dziś pojawił się w Weekend FM
13:47Marta Wdowczyk z człuchowskiego LO pisze teksty, śpiewa i nagrywa swoje piosenki. Dziś pojawiła się w Weekend FM
13:22LEO PIK od lat mieszka i tworzy w Warszawie. Dziś zagra w swojej rodzinnej Tucholi. Jutro wystąpi w Wierzchowie Dw.
11:51Chojnicki zespół SKETCH promuje kolejny singiel "Selfish". Dziś muzycy odwiedzili Weekend FM
11:35Lui Gawrońska po raz kolejny w Weekend FM. Nowy singiel i kolejny etap w karierze artystki z Sokola koło Czarnego
Ostatnio dodane artykuły:
21:18Pierwsza łódź kabinowa trafiła na wyposażenie OSP w Charzykowach. Przywitanie było huczne (FOTO, WIDEO)
14:13Zwłoki w lesie w gminie Miastko. Najprawdopodobniej to zaginiona w marcu 84-latka
13:16Ciąg dalszy procesu, jaki była skarbniczka wytoczyła gminie Debrzno. Zeznawała m.in. burmistrz Marta Urbańska
13:07Policja wyjaśnia okoliczności incydentu podczas wiecu Karola Nawrockiego na chojnickim rynku
12:14Tegoroczni maturzyści żegnają się ze swoimi szkołami. Akademia odbyła się między innymi w LO im. Filomatów Chojnickich (FOTO)
11:23Volkswagen zderzył się z audi na drodze krajowej nr 20 w pobliżu miejscowości Gostomko
11:12Wypadek paralotniarza w Borsku w powiecie kościerskim. "Mężczyzna doznał urazu kręgosłupa"
10:53W niedzielę (27.04.) Człuchowskie Pola Nadziei. Ze względu na żałobę narodową imprezę przełożono o jeden dzień
10:35"Ogród, pole, las". Przez dwa dni w Sąpolnie, w gminie Przechlewo, trwać będą 5. Wiosenne Targi Ogrodnicze
9:36Władze Sępólna Krajeńskiego już po raz 24. przywitały nowo narodzonych mieszkańców gminy (FOTO)