19 tys. 470 zł brutto - tyle wynosi nowa pensja burmistrza Sępólna Krajeńskiego Waldemara Stupałkowskiego. Taką decyzję na pierwszej w nowej kadencji sesji podjęła nowa Rada Miejska Sępólna. To oznacza, że burmistrz Sępolna otrzymał podwyżkę w wysokości 1 tys. 350 zł w stosunku do zarobków w poprzedniej kadencji. Uchwałę w tej sprawie prezentował sekretarz gminy Dariusz Wojtania.
- Par. 1. Ustala się miesięczne wynagrodzenie burmistrza Sępólna Krajeńskiego. Wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 10250 zł, dodatek funkcyjny 3150 zł, dodatek specjalny 4020 zł, dodatek za wieloletnią pracę 2050 zł. Wykonanie uchwały powierza się przewodniczącemu Rady Miejskiej.
Za przyjęciem uchwały w sprawie podwyżki uposażenia burmistrza głosowało 12 radnych, troje wstrzymało się od głosu.














