
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoDziś (13/14.05.) w nocy rusza remont nawierzchni dróg wojewódzkich w Bytowie.
Uwaga kierowcy, utrudnienia w centrum Bytowa. Jak informuje Zarząd Dróg Wojewódzkich w Gdańsku, dziś w nocy (13/14.05.) rusza remont cząstkowy nawierzchni dróg wojewódzkich w Bytowie.
Chodzi o drogę nr 212, czyli ulicę Sikorskiego oraz drogę nr 228, czyli ulicę Gdańską.
Ze względu na fakt, że stanowią one główne ciągi komunikacyjne miasta, w celu zminimalizowania utrudnień w ruchu, prace będą wykonywane wyłącznie w godzinach wieczorowo-nocnych - mówią przedstawiciele Zarządu Dróg Wojewódzkich w Gdańsku.
Słuchaj w: