Celem Chojniczanki jest bezpośredni awans do I ligi, ale drużyna traci dwa punkty do gwarantującego to drugiego miejsca. Cel Polonii Bytom to baraże, a jej strata do szóstej lokaty w tabeli to również dwa "oczka". Taka jest pozycja wyjściowa obu zespołów, które dziś (11.05.) zmierzą się na stadionie w Chojnicach w ramach 32. kolejki II ligi. To jeden z trzech ostatnich meczów w sezonie i zarazem rewanż za jesienne spotkanie, zakończone remisem 1:1.
- Chciałbym, żebyśmy podeszli do tego meczu jak do ostatnich 3 spotkań, czyli byli pewni siebie, wiedzieli, czego chcemy na boisku i mam przekonanie, że pokażemy po raz kolejny swój potencjał. Musimy wyjść pewni swoich umiejętności, zdominować rywala, nie bać się strat piłek, tylko brać odpowiedzialność i uważam, że jeżeli wyjdzie 11 liderów na boisko, to ten mecz wygramy.
Mówi Weekend FM pomocnik MKS-u Damian Nowacki.
Początek spotkania Chojniczanki z Polonią Bytom dziś (11.05.) o 14.00.














