Dotychczasowy burmistrz Sępólna Krajeńskiego Waldemar Stupałkowski (KWW Przymierze Społeczne dla Krajny) będzie rządził gminą przez kolejne pięć lat. W drugiej turze wyborów zdobył 3107 głosów (56,36%) i pokonał Krzysztofa Szulca (KWW Forum CSE), na którego zagłosowało 2406 wyborców (43,64%).
Bardzo chciałem podziękować wszystkim, którzy poszli na wybory. Apelowaliśmy, żeby była jak największa frekwencja. Otrzymałem poparcie od mieszkańców na poziomie 56%, za co bardzo chciałem podziękować. No i myślę, że czas teraz zabrać się już do pracy. Kampania była bardzo wyczerpująca i cieszę się, że to jest już za mną.
Mówi Weekend FM Waldemar Stupałkowski.
Frekwencja w drugiej turze wyborów na burmistrza w gminie Sępólno Krajeńskie wyniosła 46,12%.














