
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij okno21- oraz 25-latek staną przed sądem.
21- oraz 25-latek z powiatu tucholskiego staną przed sądem. Są oskarżeni o kradzież, za co w świetle prawa grozić im może nawet do 5 lat więzienia. Ukradli rower z ulicy Piastowskiej w Tucholi i zdążyli go nawet sprzedać, zanim policja wpadła na ich trop.
- Policjanci od razu zajęli się tą sprawą, przesłuchali świadków i przejrzeli monitoring. Na podstawie analizy zebranego materiału funkcjonariusze ustalili, że kradzieży mogli dokonać mężczyźni z powiatu tucholskiego. Kryminalni pojechali pod wskazane adresy. 21 oraz 25-latek zostali zatrzymani.
Łukasz Tomaszewski
Mówi Weekend FM oficer prasowy policji w Tucholi Łukasz Tomaszewski.
Rower udało się odzyskać.
Słuchaj w:

Artykuł sponsorowany

