- środa, 28 lutego 2024 13:41
Chojnice
W walce wieczoru Kewin Gruchała zmierzy się z mistrzem świata WBF Przemysławem Opalachem. Pojutrze III Czerski Boxing Show. W Weekend FM Gruchała Team - ojciec i syn
Gościem specjalnym gali będzie dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Diablo Włodarczyk. Ring announcerem będzie Krzysztof Skrzypek. Marcin Gruchała z synem Kewinem byli dziś gośćmi Weekend FM. Rozmawiał z nimi Darek Żuchowicz.
Organizatorzy zaplanowali 10 pojedynków boksu olimpijskiego. Miedzy cztery liny wejdą m.in. medaliści Mistrzostw Polski: Bracia Piotr i Szymon Szczukowski, Oliwier Maćkowski, Bartosz Wandziński, Marcel Miszker, Sylwester Wilczek oraz Julia Wałdoch.
Ponadto swoje umiejętności zaprezentują: Mikołaj Jutrzenka, Dominik Klauzo, Michał Karnowski, Mateusz Przytarski, Szymon Bloch, Jakub Kotlewski, Rafał Kuczkowski oraz Antoni Milkowski.
"- W walce wieczoru o puchar burmistrza Czerska zmierzą się pięściarze zawodowi" - informuje Marcin Gruchała, trener w klubie Gruchała Boxing Team. "- W ringu zobaczymy, w nowej kategorii wagowej do 93kg, na dystansie czterech rund niepokonanego na zawodowych ringach, a zarazem kiedyś najmłodszego boksera zawodowego Kewina Gruchałę, który zmierzy się z bardzo doświadczonym byłym mistrzem świata Federacji WBF Przemysławem Opalachem."
W walce zakontraktowanej na 6 rund skrzyżują rękawice pięściarze zawodowi Max Miszczenko oraz Damian Biesiejierski. W ringu pojawi się także niepokonany na zawodowych ringach zawodnik Boxing Team Tuchola - Mikołaj Cieślik.
Gościem specjalnym gali będzie dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Diablo Włodarczyk. Ring announcerem będzie Krzysztof Skrzypek.
Posłuchaj porannej rozmowy:
GRUCHAŁA TEAM - Marcin i Kewin w Weekend FM

O tej sprawie usłyszysz też w radiu Weekend FM.
Słuchaj w:
- niedziela, 15 marca 2026 20:52
Sport ◆ Chojnice
Bramka zdobyta 27 sekund przed końcem meczu dała zwycięstwo Red Devils Chojnice. "Czerwone Diabły" wygrały 1:0 z Futsalem w Szczecinie
- 5
- niedziela, 15 marca 2026 13:30
Gmina Konarzyny
Tragiczny finał poszukiwań 56-letniej mieszkanki gminy Konarzyny. Jej ciało strażacy wyłowili z jeziora w Żychcach (FOTO)
- niedziela, 15 marca 2026 10:52
Gmina Czersk
Opowiem Ci historię, odcinek 209. O pierwszym znanym z imienia mieszkańcu Czerska i dokumencie lokacyjnym tej miejscowości
- niedziela, 15 marca 2026 10:06
Powiat Chojnicki
Ruszył Akumulator Społeczny 2026. To konkurs grantowy dla NGO i grup mieszkańców
- niedziela, 15 marca 2026 8:24
Chojnice
W poniedziałek (16.03) spotkanie z autorką książki "Brak lasu" Martyną Miller. To spojrzenie na region po nawałnicy
- 3
- sobota, 14 marca 2026 21:35
Chojnice
Poważny wypadek na obwodnicy Chojnic. Dwóch mężczyzn w szpitalu po zderzeniu osobówki ze skuterem. Jeden z nich był reanimowany (FOTO)
- 40
- sobota, 14 marca 2026 15:08
Sport ◆ Chojnice
"Musimy zrobić jakiś wstrząs, bo tak być dalej nie może". Pierwszy w tym roku mecz u siebie zakończony minimalną porażką. Chojniczanka uległa Sandecji Nowy Sącz 0:1 (RELACJA, FOTO)
- sobota, 14 marca 2026 13:31
Gmina Brusy
Przekroczył prędkość o 80 km/h w terenie zabudowanym i stracił prawo jazdy na trzy miesiące. Policjanci zatrzymali w Leśnie mieszkańca Malborka
- sobota, 14 marca 2026 11:30
Sport ◆ Gmina Chojnice
Damian Rudnik z gminy Chojnice jedenastym zawodnikiem Mistrzostw Świata w biegu na 50 km w Indiach. "Jestem jak najbardziej zadowolony, no i trochę w szoku"
- sobota, 14 marca 2026 6:08
Woj. Pomorskie
Konkurs kulinarny w Pomorskiem. Można zdobyć Bursztynowy Laur Marszałka. Zgłoszenia można wysyłać do 10 kwietnia
- sobota, 14 marca 2026 6:06
Chojnice
Miasto Chojnice będzie wręczać wyprawkę dla maluszków. W zestawie kocyk i wejściówka na basen
- piątek, 13 marca 2026 10:45
Powiat Chojnicki
Plany drogowe powiatu chojnickiego: dwa mini ronda na ul. Dworcowej w Chojnicach, a rondo "Solidarności" turbinowe (ROZMOWA, WIDEO)
- 34
- czwartek, 12 marca 2026 23:22
Chojnice
Gala plebiscytu Dokonania Roku w powiecie chojnickim. Nagrody wręczono w 10 kategoriach (FOTO)
- czwartek, 12 marca 2026 16:14
Chojnice
Po najnowszych wynikach badań jacuzzi przy chojnickim basenie udostępnione dla klientów (AKTUALIZACJA)
- czwartek, 12 marca 2026 14:17
Powiat Chojnicki
Policjanci z chojnickiej komendy podsumowali zeszły rok. W niektórych kategoriach wykrywalność wyniosła sto procent
- czwartek, 12 marca 2026 10:47
Gmina Brusy
Postępuje budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Zalesiu w gminie Brusy. Trwa montaż dachu
- czwartek, 12 marca 2026 10:37
Chojnice
Policjanci z Chojnic zatrzymali poszukiwanego. 33-latek miał przy sobie środku odurzające
- czwartek, 12 marca 2026 9:45
Chojnice
Jutro i w sobotę (13-14.03) kolejna mobilna zbiórka tekstyliów w Chojnicach. Kontenery staną w Parku Tysiąclecia
Muzyka:
11:53Jakub Tysler czyli OUTBEAT - DJ i producent z Chojnic w drodze po światowy rozgłos. Dziś pojawił się w Weekend FM
13:47Marta Wdowczyk z człuchowskiego LO pisze teksty, śpiewa i nagrywa swoje piosenki. Dziś pojawiła się w Weekend FM
13:22LEO PIK od lat mieszka i tworzy w Warszawie. Dziś zagra w swojej rodzinnej Tucholi. Jutro wystąpi w Wierzchowie Dw.
11:51Chojnicki zespół SKETCH promuje kolejny singiel "Selfish". Dziś muzycy odwiedzili Weekend FM
11:35Lui Gawrońska po raz kolejny w Weekend FM. Nowy singiel i kolejny etap w karierze artystki z Sokola koło Czarnego
Ostatnio dodane artykuły:
7:02Rzewnica chce się oddzielić od Rzeczenicy. Ruszają konsultacje w sprawie nowego sołectwa
20:52Bramka zdobyta 27 sekund przed końcem meczu dała zwycięstwo Red Devils Chojnice. "Czerwone Diabły" wygrały 1:0 z Futsalem w Szczecinie
13:30Tragiczny finał poszukiwań 56-letniej mieszkanki gminy Konarzyny. Jej ciało strażacy wyłowili z jeziora w Żychcach (FOTO)
10:52Opowiem Ci historię, odcinek 209. O pierwszym znanym z imienia mieszkańcu Czerska i dokumencie lokacyjnym tej miejscowości
10:06Ruszył Akumulator Społeczny 2026. To konkurs grantowy dla NGO i grup mieszkańców
8:48Dawid Rotkiewicz będzie kierownikiem i wychowawcą Świetlicy Środowiskowej w Czarnem
8:47Pieszo i rowerem na orientację - chętni mogą się już zapisywać na tegoroczny "Cyklocekcyn"
8:45Wielkanocne warsztaty i program edukacyjny we wdzydzkim muzeum
8:24W poniedziałek (16.03) spotkanie z autorką książki "Brak lasu" Martyną Miller. To spojrzenie na region po nawałnicy
8:10Trwa zbiórka na proporzec Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Tuchomiu. To akcja na 80-lecie miejscowej OSP


























