
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoOstrzeżenie pierwszego stopnia przed intensywnymi opadami deszczu obowiązuje dla powiatów chojnickiego, człuchowskiego, bytowskiego i kościerskiego.
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w poniedziałek (5.02.) ostrzeżenia przed intensywnymi opadami deszczu i oblodzeniem dla części powiatów w naszym regionie.
Intensywne opady deszczu - ostrzeżenie 1. stopnia
W powiatach człuchowskim, chojnickim, bytowskim i kościerskim prognozowane są opady deszczu o natężeniu umiarkowanym, okresami silnym. Prognozowana wysokość opadów od 40 mm do 60 mm. Najbardziej intensywne opady prognozowane są w nocy z poniedziałku na wtorek i we wtorek przed południem.
Ostrzeżenie obowiązuje od godziny 16:00 w poniedziałek 5 lutego do godziny 22:00 we wtorek 6 lutego.
Oblodzenie - ostrzeżenie 1. stopnia
W powiatach chojnickim i kościerskim prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu i deszczu ze śniegiem powodujące ich oblodzenie. Temperatura minimalna około -1°C, temperatura minimalna przy gruncie około -2°C.
Ostrzeżenie obowiązuje we wtorek 6 lutego od godziny 2:00 do godziny 8:00.
Do godziny 18:00 obowiązuje też ostrzeżenie o silnym wietrze.:
Słuchaj w: