
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoDo zdarzenia doszło w Kruszce w gminie Chojnice.
Nietrzeźwy 46-latek spowodował kolizję z innym pojazdem. Do zdarzenia doszło wczoraj (01.02) w Kruszce w gminie Chojnice. Około godz. 23.00 kierujący toyotą najechał na tył jadącego przed nim volkswagena. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
Policjanci podczas rozmowy z kierowcą toyoty poczuli silny zapach alkoholu. Badanie na trzeźwość wykazało, że ma on blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że nie posiada on uprawnień do kierowania. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który noc spędził w policyjnej celi.
Magdalena Zblewska
Mówi Weekend FM oficer prasowa KPP w Chojnicach Magdalena Zblewska.
Teraz 46-latek odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji drogowej. Za kierowanie pod wpływem alkoholu grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Słuchaj w: