
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoMiał do odbycia wyrok 5 lat więzienia.
Kradzież w bytowskim markecie będzie miała poważne konsekwencje. Wczoraj (29.01) w ręce policjantów wpadł 36-latek, który w sklepie ukradł butelkę alkoholu.
Policjanci otrzymali zgłoszenie o ujęciu przez ochronę jednego ze sklepów mężczyzny, który ukradł butelkę alkoholu. Jej wartość wynosiła niecałe 20 zł. Policjanci wylegitymowali tego 36-latka i okazało się, że mężczyzna podjął próbę kradzieży pomimo tego, iż był poszukiwany do odbycia wcześniej zasądzonego wyroku, łącznie ponad 5 lat pozbawienia wolności.
Dawid Łaszcz
Mówi Weekend FM oficer prasowy KPP w Bytowie Dawid Łaszcz.
36-latek został zatrzymany. Wkrótce trafi do więzienia i rozpocznie odbywanie kary.
Słuchaj w: