
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoNie zabrakło atrakcji dla dzieci i edukacji z zakresu udzielania pomocy podczas wypadków.
Duża dawka muzyki z różnych gatunków, kawiarenka, atrakcje i animacje dla dzieci. Do tego symulacja działającego na wyobraźnię wypadku i duża dawka wiedzy o działaniu służb ratunkowych oraz licytacje dziesiątek przedmiotów - tak pokrótce upłynął w Chojnicach 32 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszystko to by wesprzeć fundację Jurka Owsiaka, w zakupie sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji płuc dzieci i dorosłych. W Chojnicach w akcję tę włączyło się w tym roku około 140 wolontariuszy oraz sztab medyków, ratowników i muzyków. Dlaczego grają zaraz z WOŚP?
- Bo pomaganie jest fajne i cieszę się, że robię to od tylu lat. - Jest to po prostu wspaniała akcja, która pomaga rok rocznie i dzieciom i dorosłym. Myślę, że możemy być dumni z tego co dla nas ta Orkiestra niesie. - Oczywiście przyłączam się do moich przedmówców. Pamiętajcie, że dobro zawsze wraca.
Paulina Ambroziak, Marek Kościkiewicz, Darek Buczek
Mówią Weekend FM szefowa chojnickiego sztabu Paulina Ambroziak, chojnicki wokalista Darek Buczek oraz muzyk i kompozytor Marek Kościkiewicz. Na tegorocznej scenie WOŚP dla publiczności zagrali Space Bash & Henio, Orchidea oraz znany m.in. z zespołu De Mono Marek Kościkiewicz.
Słuchaj w: