Niewykluczone, że członkinie stowarzyszenia "Sabat Szefowych" będą mogły od jutra (27.01.) poszczycić się, że zebrały już ponad 1 mln zł dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dotychczas, podczas 10 edycji Śniadań z Sabatem dla WOŚP, udało się zebrać blisko 880 tys. zł, a ubiegły rok zakończył się rekordowym wynikiem 210 tys. 050 zł.
W tym roku licytowane będą wyjątkowe fanty. "Jest duże grono ludzi, którzy odwiedzają nas rokrocznie. Musimy ich zaskakiwać. Naszą największą dumę budzi jednak druga edycja człuchowsko-chojnickich serc" - mówi Weekend FM gospodyni wydarzenia, Izabella Odejewska.
- My zbieramy same złoto i srebro, złotnik wykonuje dla nas złote i srebrne serduszka, natomiast nasz artysta Jul Dziamski tworzy dla nas dzieła sztuki, w które oprawił te serca, więc kolejna edycja naszych kobiecych, człuchowsko-chojnickich serc, oprawiona w dzieła sztuki, które będzie można wylicytować.
Do wzięcia będzie też mnóstwo przedmiotów od znanych polityków, artystów czy sportowców. Na licytację trafi również voucher od Weekend FM na współprowadzenie porannej audycji w Światowym Dniu Radia 13 lutego.
Śniadanie z Sabatem dla WOŚP rozpocznie się jutro (27.01.) o 10.00 w galerii sztuki przy stacji paliw w Sieroczynie koło Człuchowa.
Zobacz także:
















