Powiat sępoleński będzie gospodarzem konwentu starostów województwa kujawsko-pomorskiego. Niedawno podobne spotkanie organizowało miasto Sępólno. Teraz swoich odpowiedników będzie gościł starosta. Na razie nie jest znana tematyka obrad, bo ta w głównej mierze zależy od przewodniczącego konwentu starosty wąbrzeskiego. Wiadomo natomiast, że starostom będzie chciał się przedstawić nowy wojewoda kujawsko-pomorski Michał Sztybel.
- Powiat miał już nie raz konwent, natomiast w tej kadencji jest to pierwszy raz. Potwierdził wojewoda, że będzie, natomiast na razie nie mamy potwierdzenia od marszałka.
Mówi Weekend FM starosta sępoleński Jarosław Tadych.
Konwent odbędzie się 8 lutego w Komierowie.















