
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoGala Sportowca Roku gminy Sępólno ma się odbyć na 3 marca.
Pierwszy z nich jest brązowym medalistą Mistrzostw Polski, a drugi Mistrzem Świata Weteranów. - Mateusz Paterek i Dariusz Krakowiak zostali Sportowcami Roku 2023 w gminie Sępólno Krajeńskie. Taką decyzję podjęli radni na jednej z ostatnich komisji, a tytuły zostaną poparte jeszcze uchwałą całej Rady Miejskiej na najbliższej sesji. To o tyle istotne, że nagrody wiążą się z gratyfikacjami finansowymi zgodnie z regulaminem przyznawania nagród za osiągnięcia sportowe.
"W sumie nagrodzimy 29 sportowców " - mówi Weekend FM burmistrz Sępólna Waldemar Stupałkowski.
- Jest 29 sportowców nagrodzonych, są też nagrody rzeczowe dla zespołu piłki nożnej w kategorii młodzika; tych sportowców nagrodzonych będzie dużo i myślę, że na gali sportu więcej będziemy mogli powiedzieć o tych wynikach i jak zakończył się rok sportowy w gminie Sępólno.
Waldemar Stupałkowski
A uroczysta Gala Sportowca Roku gminy Sępólno ma się odbyć na 3 marca.
Słuchaj w: