Zbliża się tegoroczna gala rozdania nagród gminy Czersk. W piątek (19.01) można odbierać darmowe wejściówki

W tym roku gwiazdą gali będzie Robert Janowski.

Zbliża się tegoroczna gala rozdania nagród gminy Czersk. W piątek 19.01 można odbierać darmowe wejściówki
fot. UM w Czersku

Zbliża się tegoroczna gala rozdania nagród gminy Czersk, czyli Młyńskich Kół za 2023 rok. Wydarzenie jest okazją do uhonorowania osób, które odniosły sukcesy i działały na rzecz samorządu w mijającym roku. Gala odbędzie się 26 stycznia o godz. 18.00 w Hali Sportowej im. Romana Bruskiego w Czersku. W wydarzeniu mogą wciąć udział zaproszeni goście oraz osoby, które odbiorą darmowe wejściówki:

- Zapraszam po odbiór bezpłatnych wejściówek, które będą dostępne w Centrum Informacji Turystycznej w Czersku 19 stycznia bieżącego roku w godzinach od 16.00 do 18.00.

Bogumiła Ropińska

Mówi Weekend FM wiceburmistrz Czerska Bogumiła Ropińska.

W tym roku gwiazdą gali będzie Robert Janowski.

Zbliża się tegoroczna gala rozdania nagród gminy Czersk. W piątek 19.01 można odbierać darmowe wejściówki

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno