Władze Sępólna Krajeńskiego przygotowały pierwsze podsumowanie ubiegłorocznych inwestycji

Łącznie na liście ubiegłorocznych inwestycji w tej gminie znalazły się 34 zadania.

Władze Sępólna Krajeńskiego przygotowały pierwsze podsumowanie ubiegłorocznych inwestycji
fot. Maciej Bór

Nieco ponad 25 milionów złotych wydała w zeszłym roku na inwestycje gmina Sępólno Krajeńskie. Tak wynika z przygotowanego przez władze miasta podsumowania wydatków. To oznacza, że co czwarta złotówka z około 100-milionowego budżetu została wydana właśnie na inwestycje. Najważniejszym i zarazem najdroższym ubiegłorocznym zadaniem w Sępólnie Krajeńskim była budowa trzeciego przedszkola w mieście, ale to nie wszystko.

- Udało się zrealizować na przykład zadania drogowe w postaci odnowienia ul. Orzeszkowej, dofinansowaliśmy budowę drogi Lutowo-Wiśniewka, skatepark dla dzieci i młodzieży, były też dofinansowania do zakupu nowego samochodu dla OSP w Komierowie, Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych.

Waldemar Stupałkowski

Wylicza burmistrz Sępólna Waldemar Stupałkowski.

Łącznie na liście ubiegłorocznych inwestycji w tej gminie znalazły się 34 zadania.

Władze Sępólna Krajeńskiego przygotowały pierwsze podsumowanie ubiegłorocznych inwestycji

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno