Nawet 3 lata więzienia i wysoka grzywna grożą mieszkańcowi Sośna, który kierował samochodem pod wpływem alkoholu. Sępoleńscy policjanci zatrzymali go na skutek obywatelskiego powiadomienia. Do komendy wpłynęło zgłoszenie, że w okolicach Dziedna, leżącego przy drodze krajowej nr 25, citroenem porusza się nietrzeźwy kierowca. Po wszczęciu poszukiwań funkcjonariusze zlokalizowali opisywany samochód na ulicy Powstańców Wielkopolskich w Więcborku. Okazało się, że 36-letni kierowca miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Oprócz tego nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Teraz o losie mężczyzny zdecyduje sąd.















