Zakończyła się budowa pierwszego etapu placu zabaw przy ulicy Wiśniowej w Udorpiu, w gminie Bytów. Pojawiły się nowe urządzenia zabawowe i rekreacyjne, zjeżdżalnie, huśtawki i piaskownica. Jednak na boisko do piłki nożnej trzeba jeszcze poczekać - mówi Weekend FM wiceburmistrz Bytowa Mateusz Oszmaniec:
- Pierwszy etap jest już za nami, stoją elementy zabawowe, rekreacyjne, będzie już miejsce, że każde dziecko będzie mogło z nich korzystać bezpiecznie. Nie udało nam się w pełni dopracować boiska, ponieważ pogoda nam przeszkodziła. Bramki są zakupione i mam nadzieję, że na wiosnę wszystko już stanie w miejscu wskazanym i dzieci będą mogły korzystać nie tylko z elementów rekreacyjnych, ale również z boiska.
Realizacja zadania kosztowała ponad 120 tys. zł. Środki pochodziły z funduszu sołeckiego i budżetu gminy Bytów.

















