Gmina Bytów jest gospodarzem tegorocznej edycji Zimowego Rajdu Pomorskiego Stolemy. To największa zimowa impreza wielodyscyplinowa na Pomorzu w dziedzinie turystyki pieszej, rowerowej, narciarskiej, kajakowej oraz motorowej. Organizuje ją Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze:
- To największa impreza turystyki kwalifikowanej na Pomorzu. Co roku odbywa się w innym zakątku woj. pomorskiego. Uczestnicy przyjeżdżają z całej Polski, poznają region podczas tras pieszych, rowerowych, narciarskich oraz marszów na orientację. Podczas imprezy jest szansa na poznanie ciekawych krajoznawczo i przyrodniczo okolic Bytowa.
Mówi Weekend FM wiceburmistrz Bytowa Mateusz Oszmaniec.
17. Zimowy Rajd Pomorski Stolemy rozpoczyna się dziś (12.01.) i potrwa do niedzieli (14.01.). Szczegóły znajdziecie na stronie internetowej Urzędu Miasta w Bytowie.















