Gmina Bytów jest gospodarzem tegorocznej edycji Zimowego Rajdu Pomorskiego "Stolemy"

To 17. edycja imprezy.

Gmina Bytów jest gospodarzem tegorocznej edycji Zimowego Rajdu Pomorskiego Stolemy

Gmina Bytów jest gospodarzem tegorocznej edycji Zimowego Rajdu Pomorskiego Stolemy. To największa zimowa impreza wielodyscyplinowa na Pomorzu w dziedzinie turystyki pieszej, rowerowej, narciarskiej, kajakowej oraz motorowej. Organizuje ją Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze:

- To największa impreza turystyki kwalifikowanej na Pomorzu. Co roku odbywa się w innym zakątku woj. pomorskiego. Uczestnicy przyjeżdżają z całej Polski, poznają region podczas tras pieszych, rowerowych, narciarskich oraz marszów na orientację. Podczas imprezy jest szansa na poznanie ciekawych krajoznawczo i przyrodniczo okolic Bytowa.

Mateusz Oszmaniec

Mówi Weekend FM wiceburmistrz Bytowa Mateusz Oszmaniec.

17. Zimowy Rajd Pomorski Stolemy rozpoczyna się dziś (12.01.) i potrwa do niedzieli (14.01.). Szczegóły znajdziecie na stronie internetowej Urzędu Miasta w Bytowie.

Gmina Bytów jest gospodarzem tegorocznej edycji Zimowego Rajdu Pomorskiego Stolemy

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno