
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoDroga wojewódzka nr 209 jest zablokowana.
Ostry zakręt na drodze wojewódzkiej nr 209 w Borzytuchomiu, w powiecie bytowskim znów był miejscem wypadku. Dziś (15.12.) przed 19.00 zderzyły się tu czołowo audi A4 i opel insignia.
Jak informuje Weekend FM bytowska policja, kobieta kierująca audi – mieszkanka Borzytuchomia – najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w prawidłowo jadącego z naprzeciwka opla. Z niegroźnymi obrażeniami ciała została odwieziona do szpitala.
Oplem podróżowały trzy osoby. Jedna z pasażerek tego auta, z podejrzeniem złamania mostka, również została zabrana z miejsca zdarzenia przez karetkę. Oplem kierował mieszkaniec gminy Miastko.
Droga wojewódzka nr 209 jest zablokowana. Policja kieruje na objazdy. Utrudnienia mogą potrwać nawet do 22.00.
Słuchaj w: