Restauracja sieci fast-food ma powstać w Miastku. Jak potwierdza burmistrz Witold Zajst, toczą się rozmowy w tej sprawie, a operator sieci restauracji wyraził chęć postawienia swojego obiektu właśnie w Miastku. Inwestycja ma być powiązana z jednym z planowanych w mieście centrów handlowych.
- Jeżeli chodzi o pewne centra, które mają powstać handlowe, a takim smaczkiem myślę, że będzie taki operator, czy to będzie McDonald"s, czy inni. Wiem, że chcą w Miastku wybudować swoją strukturę i młodzież i nie tylko młodzież czeka, więc mam nadzieję, że niedługo wspólnie gdzieś otworzymy tą część handlową dla Miastka. Cieszymy się, że tutaj w Miastku jest na tyle potencjał, że taka sieć chce budować swoje restauracje.
Mówi Weekend FM burmistrz Miastka Witold Zajst.
Pierwsze decyzje w sprawie inwestycji mają zapaść w ciągu kilku najbliższych tygodni.















