
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoImpreza przygotowana przez Powiatowe Centrum pomocy Rodzinie w Tucholi potrwa od 14.00 do 18.00.
Powiat tucholski świętuje. Dziś (15.12.) w miejscowym Liceum Ogólnokształcącym odbędzie się "Mikołajkowy kiermasz" z okazji 25-lecia samorządu. Będzie tu można m.in. posmakować świątecznych potraw, kupić świąteczne ozdoby i spotkać świętego Mikołaja.
Impreza przygotowana przez Powiatowe Centrum pomocy Rodzinie w Tucholi potrwa od 14.00 do 18.00.

Słuchaj w: