
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoMężczyźnie grozi do trzech lat więzienia.
Do 3 lat więzienia grozi 40-latkowi z Kościerzyny za psychiczne i fizyczne znęcanie się nad rodziną. O sprawie poinformowała policję 37-letnia żona mężczyzny.
Policjanci sporządzili niebieską kartę, przesłuchali świadków. Zgromadzony materiał pozwolił przedstawić mężczyźnie zarzut psychicznego i fizycznego znęcania się nad rodziną.
Piotr Kwidziński
Mówi Weekend FM rzecznik KPP w Kościerzynie asp. sztab. Piotr Kwidziński.
Prokurator zastosował wobec mężczyzny dozór policyjny. 40-latek otrzymał też nakaz opuszczenia lokalu, w którym mieszkał z rodziną. Ma też zakaz zbliżania się do najbliższych.

Słuchaj w:

Artykuł sponsorowany

