"To jest wynik bardzo dobry". Człuchowski Auto-Moto Klub Poltarex podsumował sezon (FOTO)

To był rok z podwójnym klubowym wicemistrzostwem Polski w motocrossie oraz sześcioma medalami, w tym dwoma złotymi.

To jest wynik bardzo dobry. Człuchowski Auto-Moto Klub Poltarex podsumował sezon FOTO
Fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM

Galeria zdjęć, Fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM

  • Fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • Fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • Fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • Fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • Fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • Fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • Fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • Fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • Fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • Fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • Fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • Fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • Fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • Fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • Fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • Fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • Fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • Fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • Fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • Fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • Fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • Fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • Fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • Fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • Fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • Fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • Fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • Fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • Fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • Fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • Fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • Fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • Fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • Fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • Fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM

Podziękowaniom dla zawodników, sponsorów i samorządowców nie było końca podczas dorocznego, przedświątecznego spotkania członków Człuchowskiego Auto-Moto Klubu Poltarex. W ten sposób podsumowany został sezon motocrossowy, w którym człuchowianie zdobyli podwójne klubowe wicemistrzostwo Polski oraz sześć medali indywidualnych. Na podium uplasowali się m.in. bracia z podczłuchowskiego Piaskowa - Kewin Jażdżewski został wicemistrzem kraju, a Oskar zdobył brąz. Złote krążki były dwa – Karoliny Jasińskiej i Piotra Szczepanka.

Te tytuły w tym roku się podzieliły, ponieważ my żeśmy zdobyli dwa, Motocross Gdańsk zdobył dwa i MX Lipno zdobyło również dwa tytuły i jeden tytuł przypadł dla Motocrossu Szczecin. Tak że to jest wynik bardzo dobry.

Zbigniew Zakrzewski

Mówił podczas sobotniego (9.12.) spotkania prezes AMK Człuchów Zbigniew Zakrzewski. Członek Zarządu Adam Mróz zwrócił też uwagę na tych, którzy klub z Człuchowa reprezentują najdłużej.

Chciałbym złożyć szczególne podziękowania. Mamy tutaj takich trzech rodzynków. Są oni najdłużej zawodnikami naszego klubu. Jest to Mariusz Bukowski, Stanisław Grygiel i Tomasz Jost. Gdy klub był reaktywowany, po prostu oni są najdłużej czynnymi zawodnikami naszego klubu i to należałoby uhonorować.

Adam Mróz

Był też przykry akcent. Choć zmarły niedawno w wieku 44 lat Maciej Czyżowski nie jeździł w człuchowskich barwach, to członkowie AMK Człuchów uhonorowali jego pamięć minutą ciszy.

"To jest wynik bardzo dobry". Człuchowski Auto-Moto Klub Poltarex podsumował sezon (FOTO)
fot. Wojciech Piepiorka

Zobacz także:

To jest wynik bardzo dobry. Człuchowski Auto-Moto Klub Poltarex podsumował sezon FOTO

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno