
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoPierwotnie był to 22 listopada.
Dopiero po nowym roku dowiemy się, czy i jak uda się rozstrzygnąć przetarg na projekt i budowę obwodnic Kamienia i Sępólna Krajeńskiego. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Bydgoszczy ponownie wydłużyła termin składania ofert w przetargu.
Pierwotnie był to 22 listopada, później 1 grudnia, teraz ci oferenci którzy chcą wziąć udział w przetargu, mają czas aż do 12 stycznia. Powód kolejnego wydłużenia terminu jest ten sam, czyli duże zainteresowanie przetargiem. Jak się dowiedzieliśmy w bydgoskim oddziale dyrekcji, na koniec listopada firmy zgłosiły ponad 600 oficjalnych zapytań dotyczących obydwóch obwodnic.

Słuchaj w: