Policja wyjaśnia szczegółowe okoliczności dwóch wypadków, do których doszło w minioną sobotę w powiecie kościerskim. Do pierwszego zdarzenia doszło na trasie Mokre - Karsin. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 22-letnia mieszkanka powiatu kościerskiego, kierująca skodą fabią, zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo. Kierująca autem doznała ogólnych potłuczeń ciała, a pasażerkę z urazem kręgosłupa przetransportowano do szpitala.
Do kolejnego zdarzenia doszło w miejscowości Dębogóry.
24-letnia kobieta jadąca samochodem volkswagen, w celu uniknięcia zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem, który przekroczył oś jezdni, zjechała na pobocze, straciła panowanie nad pojazdem i wpadła do rowu. Kierująca została przetransportowana do naszego kościerskiego szpitala.
Mówi Weekend FM rzecznik kościerskiej policji asp. sztab. Piotr Kwidziński.
Jak ustaliła policja, kierujące pojazdami były trzeźwe.















