
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoZaprasza na nie Kolejarzy Seniorów Węzła PKP Chojnice.
25go listopada przypada Dzień Kolejarza. Członkowie Chojnickiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei postanowili w tym roku uczcić to święto w większym gronie. I zapraszają na nie kolejarzy seniorów:
- Chciałbym zaprosić wszystkich kolejarzy seniorów, którzy pracowali na węźle PKP w Chojnicach na spotkanie przy kawie i ciastku. Spotkanie ma być takie towarzyskie, aby mogli się spotkać, częściowo pewnie po wielu latach, odświeżyć dawne wspomnienia. Zachęcamy też, jeżeli mają jakieś pamiątki czy zdjęcia, żeby zabrali je ze sobą, one na pewno ułatwią obudzenie wspomnień.
Damian Otta
Mówi Weekend FM prezes zarządu Chojnickiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei Damian Otta.
Spotkanie integracyjno-wspominkowe odbędzie się w Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowym w Chojnicach w najbliższą sobotę (25.11.) o godz. 10:00.
Słuchaj w: