
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoProponuje ją zarząd osiedla Słoneczne - Leśne.
"Na ulicy Bytowskiej, przy osiedlu Bytowskim, powinno być rondo Bytowskie" - uważa przewodniczący Zarządu Osiedla nr 3 Słoneczne - Leśne w Chojnicach Marcin Gruchała. Rondo Bytowskie to druga po Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy nazwa proponowana dla będącego jeszcze w budowie ronda u zbiegu ulic Bytowskiej i Leśnej w Chojnicach.
Marcin Gruchała
Mówi Weekend FM przewodniczący zarządu osiedla nr 3 Marcin Gruchała.
Przypomnijmy, od trzech tygodni w internecie trwa zbiórka podpisów popierających nazwę WOŚP. Jej inicjatorami są wiceburmistrz i wolontariusz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Adam Kopczyński oraz szefowa chojnickiego sztabu WOŚP Paulina Ambroziak. Na ten moment petycję poparło prawie 800 osób. Jak ustaliło Weekend FM, dotąd do ratusza nie wpłynęła żadna oficjalna propozycja nazwy dla nowego ronda.

Słuchaj w: