
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoUtrudnienia w ruchu m.in. na ul. Jeziornej.
Kolejne zmiany w organizacji ruchu w Kościerzynie. Od dziś (6.11.), w związku z przebudową ulicy Kowalskiej i prowadzonymi robotami budowlanymi, wystąpią utrudnienia w ruchu na ul. Jeziornej, na odcinku od ul. Świętojańskiej do Szopińskiego. Z kolei od jutra (7.11.) planowane są kolejne zmiany. Tym razem mają związek z przebudową ulic poetów.
- Zmiany związane z organizacją ruchu dotyczą dużego projektu związanego z przebudową ulic poetów, m.in. na odcinku ul. Brzechwy, tj. od ul. Mickiewicza do ul. Sienkiewicza wystąpią utrudnienia w ruchu od 7 listopada do 9, w związku z tym prosimy kierowców, aby zerkali na znaki drogowe tak, aby nie doszło do jakiegoś nieszczęśliwego zdarzenia.
Tomasz Nadolny
Mówi Weekend FM wiceburmistrz Kościerzyny Tomasz Nadolny.
Jutro (7.11.) także w związku z frezowaniem nawierzchni asfaltowej wystąpią utrudnienia w ruchu na ul. Słowackiego, na odcinku od ul. Tetmajera do schodów łączących ul. Słowackiego i Norwida - informują przedstawiciele Urzędu Miasta w Kościerzynie.
Słuchaj w: