
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoBudują dwie firmy.
Nabierają tempa prace przy budowie ścieżki rowerowej ze Skorzewa w kierunku Kościerzyny. Inwestycja ma być gotowa jeszcze w tym roku - zapowiada zastępca wójta gminy Kościerzyna Grzegorz Świtała:
- Jest tam budowana ścieżka przez 2 firmy, jedna firma buduje na terenie Kościerzyna Wybudowanie, a druga od Skorzewa od ul. Kościelnej. Termin wykonania jest to 20 grudnia tego roku, tam też zostały dołożone środki dodatkowe w kwocie 3 mln zł z Zarządu Woj. Pomorskiego.
Grzegorz Świtała
Ścieżka rowerowa, która powstanie w ciągu drogi wojewódzkiej 214, jest dofinansowana ze środków unijnych. To ostatnia ze ścieżek pieszo-rowerowych realizowanych w ramach projektu węzła integracyjnego realizowanego przez miasto i gminę Kościerzyna.

Słuchaj w:

Artykuł sponsorowany

