Blisko 12 mln zł dofinansowania na trzy duże inwestycje zdobyła gmina Miastko. Rządowe środki posłużą między innymi na sfinansowanie dużego zadania w Zakładzie Energetyki Cieplnej w Miastku.
- Gmina Miastko otrzymała dofinansowanie na modernizację źródła ciepła w spółce, Zakładzie Energetyki Cieplnej, wraz z przebudową i rozbudową sieci ciepłowniczej na terenie miasta Miastko w wysokości 6 mln 570 tys. Łączny koszt zadania 7 mln 300 tys. Budowę remizy strażackiej w Piaszczynie w wysokości 1 mln 955 tys., łączny koszt 2 mln 300 tys.
Mówi burmistrz Miastka Witold Zajst.
Ostatnie zadanie to modernizacja drogi gminnej - ulicy Jeziornej w Miastku. Dofinansowanie wyniesie 3 mln 375 tys. zł. Łączny koszt zadania szacuje się na 3 mln 555 tys. zł. Wsparcie pochodzi z Polskiego Ładu Programu Inwestycji Strategicznych.















