Mają nową remizę, a teraz wzbogacili się o kolejny pojazd. Ochotnicza Straż Pożarna w Grabowie Kościerskim ma do dyspozycji nowy samochód ratownictwa drogowego:
- Samochód ratownictwa drogowego Iveco będzie nam służył do akcji związanych głównie z wypadkami drogowymi. Pozyskany został z PSP w Pruszczu Gdańskim. We wrześniu jednostka wzbogaciła się również o zestaw hydrauliczny przekazany przez PSP w Kościerzynie.
Mówi Weekend FM zastępca naczelnika OSP w Grabowie Kościerskim Marcin Mielewczyk.
Dodajmy, że jednostka ma już na swoim wyposażeniu m.in. ciężki samochód pożarniczy marki Scania.

















