Prawie 3 promile alkoholu w organizmie miał mężczyzna, którego zatrzymał policjant po służbie. Do zdarzenie doszło wczoraj (12.10) w Dębnicy w gminie Człuchów. Funkcjonariusz na terenie ośrodka sportowego zobaczył mężczyznę pod wyraźnym wpływem alkoholu. 26-latek wsiadł do samochodu i próbował wyjechać na główną drogę:
- Policjant widząc to natychmiast zareagował, podbiegł do samochodu zatrzymał kierowcę i zabrał mu kluczyki. Poinformował, że jest policjantem i powiadomił funkcjonariuszy w Człuchowie. Patrol, który przyjechał na miejsce sprawdził trzeźwość 26-letniego kierowcy i okazało się, że ten ma prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo od kierowcy została pobrana krew do badań. Należy tu też dodać, że w samochodzie przewoził dodatkowo dwójkę swoich dzieci w wieku 7 i 10 lat.
26-latkowi zatrzymano prawo jazdy. Mężczyzna odpowie teraz za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.















