Kandydatka na posła Koalicji Obywatelskiej Barbara Nowacka odwiedziła dziś (12.10.) Kościerzynę.
Na rynku miasta rozdawała materiały wyborcze i rozmawiała z mieszkańcami. Jak podkreśla, nastroje są bardzo optymistyczne:
Nastroje pełne optymizmu. Koalicja Obywatelska idzie wygrać wybory. Widzimy, jak w Polsce potrzeba jest tej zmiany, jak ludzie chcą i rozliczeń, Polski w Unii Europejskiej, i praw człowieka i praw kobiet. Jakiejś takiej naprawy relacji. Już nie chcemy się już kłócić. Nie chcemy, żeby nas telewizja dzieliła. Chcemy, żeby wreszcie był święty spokój, żeby Polska była bezpieczna, stabilna. I z tą nadzieją ostatnie dwa dni kampanii, 15-go wygrywamy, potem sprzątamy, naprawiamy.
Mówi Weekend FM Barbara Nowacka.















