Inkubator Kariery w Bytowie już otwarty. Jego pracownicy będą dostępni, także mobilnie, dla mieszkańców 10 gmin
W tym miejscu młodzi mieszkańcy powiatu bytowskiego będą mogli zasięgnąć porady i znaleźć wsparcie w poszukiwaniu pracy. Mowa o Inkubatorze Kariery otwartym wczoraj (4.10) w Bytowie:
- Ofertę mamy skierowaną dla młodzieży od 18 do 30 roku życia, nie tylko dla osób, które się np. jeszcze uczą, ale także dla osób szczególnie bezrobotnych, poszukujących pracy.
Mówi Weekend FM Hanna Wirkus z Inkubatora Kariery w Bytowie. Nowością jest to, że pracownice punktu będą dostępne również mobilnie w 10 gminach powiatu bytowskiego - dodaje Agata Jaskot:
- Będzie nas można spotkać i spotkać się z nami również w sołectwach, w urzędach gmin oraz świetlicach wiejskich. Będziemy docierać do miejsc, do których do tej pory doradcy zawodowi czy specjaliści tacy, jak u nas w punkcie będą dostępni, nie docierali.
Powstanie Inkubatora Karier zainicjował Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie.





















