Za nami kolejna edycja Błękitnej Wstęgi Jeziora Charzykowskiego (WYNIKI)

Ponad 100 jednostek pływających i blisko ćwierć tysiąca żeglarzy.

Za nami kolejna edycja Błękitnej Wstęgi Jeziora Charzykowskiego WYNIKI
fot. nadesłane

Dokładnie 49 minut Robert Kłakulak z LKS-u Charzykowy i Piotr Kamiński z Chojnickiego Klubu Żeglarskiego potrzebowali, aby pokonać trasę z Małych Swornegaci do Charzyków. Ich jacht klasy korsarz najszybciej zameldował się na mecie jednej z najstarszych regat w Polsce - Błękitnej Wstęgi Jeziora Charzykowskiego. Ta odbyła się już po raz 86.

-Jest to jedna z najstarszych imprez turystycznych w Polsce. Na liście stanęli zawodnicy klas regatowych, żeglarze klas turystycznych, kajakarze. Pogoda nam dopisała jak zwykle. W Swornegaciach przygotowaliśmy poczęstunek grochówką dla kibiców i uczestników.

Dariusz Jasnowski

Mówi Weekend FM komandor ChKŻ Dariusz Jasnowski.

W tym roku na starcie stanęło 241 uczestników na 103 jednostkach.

Wyniki
Za nami kolejna edycja Błękitnej Wstęgi Jeziora Charzykowskiego WYNIKI

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno