Ruszyła budowa skateparku nad jeziorem Głęboczek w Tucholi

Inwestycja kosztuje niemal 823 tys.

Ruszyła budowa skateparku nad jeziorem Głęboczek w Tucholi
Fot. UM Tuchola

Dla rowerzystów, rolkarzy i deskorolkarzy. W Tucholi ruszyła budowa skateparku, kolejnej atrakcji nad jeziorem Głęboczek.

Inwestycja kosztuje niemal 823 tys., ale ma dofinansowanie z Polskiego Ładu w wysokości 755 tys. zł.

Inwestycja jest realizowana w formule zaprojektuj i wybuduj, więc wniosek z tego taki, że państwo wykonujący to zadanie mają już pozwolenie na budowę, ponieważ prace się rozpoczeły. Zakładam, że w niedługim czasie ta inwestycja zostanie zrealizowana. 

Tadeusz Kowalski.

Mówi Weekend FM burmistrz Tucholi Tadeusz Kowalski.

Przypomnijmy, że nad Głęboczkiem trwa także budowa promenady.

Ruszyła budowa skateparku nad jeziorem Głęboczek w Tucholi

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno