
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoJutro (24.08.).
"Bohaterki codzienności w Sercu Kaszub" - to hasło przewodnie konferencji, która odbędzie się jutro (24.08.) w Kościerzynie.
Tematem spotkania będzie m.in. zaangażowanie organizacji społecznych w turystykę i kulturę regionu. Wydarzenie współorganizują Fundacja Inicjowania Rozwoju Up Foundation i Stowarzyszenie Agroturystyczne Kościerska Chata.
Konferencji będzie towarzyszyć wystawa "Bohaterki Codzienności - kobiety w trzecim sektorze".
Do udziału w wydarzeniu zachęca Aneta Bożyczko z Fundacji Inicjowania Rozwoju Up Foundation:
- Jest to wystawa, która opowiada o kobietach w trzecim sektorze i ich roli w społeczeństwie, o tym, jak ważną pracę wykonują, a często też niedocenianą. Przy okazji tej wystawy spotkamy się też na krótkiej konferencji, w programie mamy prezentację działań i dobrych praktyk z zakresu organizacji turystycznych, które prowadzą działania na terenie Kaszub, mamy też panel dyskusyjny, w którym porozmawiamy o sile i działalności społecznej kobiet, które na Kaszubach działają dosyć prężnie już od dawna.
Aneta Bożyczko
Konferencja rozpocznie się jutro (24.08.) o 11.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta. Natomiast wystawa będzie dostępna w holu kościerskiego kina Remus do 8 września.

Słuchaj w: