
- poniedziałek, 24 lipca 2023 8:06
Sport ◆ Człuchów
Blisko 250 zawodników ukończyło 10. edycję Triathlonu Przechlewo. Wiemy, komu poszło najlepiej
Najszybciej dystans 1/4 Ironmana pokonali Igor Siódmiak i Martyna Chodor.
Igor Siódmiak ze Szczecinka oraz Martyna Chodor z Koszalina to zwycięzcy Triathlonu Przechlewo. Impreza odbyła się po raz pierwszy pod egidą Tripaki Przechlewo i zgromadziła 247 zawodników, w tym 72 rywalizujących w sztafetach.
Najlepszy z naszego regionu był Dawid Jażdżewski z Angowic koło Chojnic, który jako szósty minął linię mety. Świetnie wypadła też Joanna Napiórkowska z Tripaki Przechlewo - była druga wśród kobiet. Równych sobie nie miał Igor Siódmiak, który wygrał w Przechlewie już szósty raz i w mobilnym studiu Weekend FM komplementował organizację imprezy oraz częściowo nową trasę.
Trasa na pewno wydaje mi się, że jest szybsza, pomimo, że miałem czas nieco gorszy, ale wracam po kontuzji, teżdzisiaj zadanie było pobiec troszkę wolniej, ale generalnie mogę nawet powiedzieć, że jest to trasa na rekord Polski, gdyby tutaj zebrać mocną ekipę zawodników, można tutaj poniżej 1´50 uzyskać taki czas.
Igor Siódmiak
Poza 175 zawodnikami, którzy indywidualnie pokonali dystans 1/4 Ironmana, imprezę ukończyły też 24 sztafety. W tej rywalizacji wygrała drużyna z naszego regionu - Tripaka Team w składzie: Bogusław Frączyk, Marcin Pastusiak i Marcin Dajnowski.
Wyniki znajdziesz TUTAJ.
Zobacz także:
- 127
- niedziela, 23 lipca 2023 10:51
Sport ◆ Człuchów
"Bardzo klimatyczna impreza. Lubię tutaj wracać". Nadawaliśmy z Triathlonu Przechlewo. Igor Siódmiak znów był najlepszy (FOTO)

O tej sprawie usłyszysz też w radiu Weekend FM.
Słuchaj w:
- czwartek, 13 listopada 2025 14:25
Powiat człuchowski
Sąd próbuje naprawić błędy prokuratury w procesie byłego burmistrza Debrzna. Na rozprawie pojawił się biegły
- czwartek, 13 listopada 2025 10:57
Człuchów
Człuchowskie kino "Uciecha" zarabia. Jest wynik finansowy po pierwszych 10 miesiącach działalności
- 3
- czwartek, 13 listopada 2025 9:48
Powiat człuchowski
Tragiczny w skutkach wypadek w Wyczechach, w gminie Czarne. Nie żyje pasażer osobówki, która zderzyła się z ciężarówką (FOTO)
- czwartek, 13 listopada 2025 7:03
Gmina Rzeczenica
Dla jednych mniej, dla innych więcej. Wiadomo jakie będą podatki lokalne w gminie Rzeczenica w 2026 roku
- środa, 12 listopada 2025 8:42
Człuchów
Scena Dorosłych MDK w Człuchowie wystawi spektakl "Apokalipsa?!". Od dziś (12.11) można odbierać bezpłatne bilety na premierę
- poniedziałek, 10 listopada 2025 13:15
Człuchów
Msza, uroczystości, morsowanie i koncert. Tak w Człuchowie będzie obchodzone Narodowe Święto Niepodległości
- niedziela, 9 listopada 2025 8:15
Powiat człuchowski
Ostatnia transza pomocy od powiatu człuchowskiego dla powiatu kłodzkiego. To kilka tysięcy złotych
- 20
- sobota, 8 listopada 2025 8:22
Powiat człuchowski
"Zrównoważone leśnictwo i ochrona przyrody". Nadleśnictwo Człuchów po raz czwarty zorganizowało konferencję (FOTO)
- sobota, 8 listopada 2025 8:08
Gmina Czarne
W Czarnem powstał plac hetmana Stanisława Koniecpolskiego. Tak nazywa się od teraz tzw. cypel nad Czernicą
- piątek, 7 listopada 2025 10:20
Gmina Czarne
"Musi dojść do takiej sytuacji". Los szkoły w Krzemieniewie oraz CWRiD w Czarnem jest przesądzony? Pytamy burmistrza Piotra Zabrockiego (ROZMOWA)
- piątek, 7 listopada 2025 6:54
Gmina Debrzno
Burmistrz Debrzna Marta Urbańska odpowiada radnemu Marcinowi Lemańczykowi w sprawie podwyżki opłat za wodę i ścieki
- czwartek, 6 listopada 2025 9:53
Powiat człuchowski
Marek Czechyra na emeryturze, Halina Swajda awansowana. Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie ma nowego dyrektora
- czwartek, 6 listopada 2025 6:50
Gmina Czarne
Człuchowska policja odmówiła wszczęcia postępowania w sprawie nielegalnego oznakowania drzew przy drodze Wyczechy - Gockowo
- środa, 5 listopada 2025 11:19
Gmina Czarne
Kto jest niezależny? Spór o Radę Społeczną Centrum Rehabilitacji i Terapii Zajęciowej w Czarnem
- środa, 5 listopada 2025 10:00
Powiat człuchowski
Jest śledztwo po śmiertelnym potrąceniu dziewczynki przez pociąg w Czarnem. Prokuratura i policja badają sprawę
- środa, 5 listopada 2025 6:57
Powiat człuchowski
Śmiertelny wypadek w gminie Czarne. Pociąg potrącił kobietę. "Weszła na tory w pobliżu przejazdu kolejowego" (AKTUALIZACJA)
- środa, 5 listopada 2025 6:46
Gmina Przechlewo
Daniny w gminie Przechlewo będą wyższe, choć nie wszystkie. Podatek od nieruchomości i opłata miejscowa wzrosną w 2026 roku
- środa, 5 listopada 2025 6:45
Gmina Koczała
Gmina Koczała ponawia starania o powrót karetki. Wójt wysłał pismo do wojewody. "Jednostka ratownicza powinna stacjonować od przyszłego roku"
- wtorek, 4 listopada 2025 10:47
Gmina Rzeczenica
Wójt Rzeczenicy Marcin Szulc dostał ponad 21-procentową podwyżkę. Wzrost pensji umożliwiło znowelizowane rozporządzenie Rady Ministrów
- poniedziałek, 3 listopada 2025 10:18
Gmina Debrzno
Podatki w górę o 4 procent, ale nie dla przedsiębiorców. Rada Miejska w Debrznie zamroziła stawki dla biznesu
- niedziela, 2 listopada 2025 8:07
Człuchów
Trzy dekady polsko-francuskiej współpracy. Człuchów i Conches świętowały 30-lecie swojego partnerstwa
Podcasty Weekend FM
Zobacz również:
Sport:
10:20Ma piąte złoto z rzędu. Tola Rudnik z MKS-u Miastko znów bezkonkurencyjna w zapaśniczych Mistrzostwach Polski Młodziczek
9:46Klara Sobczak z ChKŻ brązową medalistką Mistrzostw Europy Juniorów w olimpijskiej klasie 49er FX
11:05Handball Czersk kolejny raz wypuścił zwycięstwo. Przegrał na wyjeździe z Tytanami Wejherowo
9:12Wystartowała Chojnicka Liga Halowa. Po dwóch kolejkach trzy drużyny mają komplet punktów (FOTO)
8:41Rezerwy Chojniczanki pokonały najpierw Pomezanię Malbork, a potem Pogoń Lębork (FOTO)
Ostatnio dodane artykuły:
15:26Twoje zdrowie, odcinek 53. Dla kogo akupunktura i na co pomaga
14:25Sąd próbuje naprawić błędy prokuratury w procesie byłego burmistrza Debrzna. Na rozprawie pojawił się biegły
12:48Chojnicki dworzec z tytułem "Dworca roku" w kategorii nagroda publiczności. Pokonał w głosowaniu obiekty w innych polskich miastach
12:04Zapłacili za auto banknotami do zabawy. Oszuści wpadli w ręce bytowskich policjantów
11:56Zatrzymanie w Śliwicach. Kierujący elektryczną hulajnogą był pijany. "Funkcjonariusze wyczuli od mężczyzny woń alkoholu"
11:10Zdradziło ich nerwowe zachowanie. Kościerscy policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn z narkotykami
10:57Człuchowskie kino "Uciecha" zarabia. Jest wynik finansowy po pierwszych 10 miesiącach działalności
10:17Nowa wystawa w Muzeum Borów Tucholskich. Tym razem o historii obozu jenieckiego w Rudzkim Moście
10:15Jest już gotowa edukacyjna gra terenowa o Sępólnie Krajeńskim. "Udział w niej może wziąć każdy i w każdej chwili" (FOTO)
9:50Radna z Tucholi wnioskuje o zmiany w regulaminie przyznawania stypendiów zdolnym uczniom. W tym roku trafiły tylko do dzieci z miasta































