Kościerski Dom Kultury przygotowuje się do serii letnich koncertów. Muzyczne wydarzenia będą się odbywać niemal co tydzień w Ogródku Jordanowskim. Pierwszy koncert - w rytmach disco polo - już w ten weekend (1-2.06.). Na scenie wystąpią zespoły Lili oraz Dejw. W kolejnym tygodniu zagra Łukasz Zagrobelny z zespołem:
- 8 lipca w tym samym miejscu wystąpi Łukasz Zagrobelny z zespołem, a tydzień później, 15-tego, Pączki w Tłuszczu. Ten zespół może nie wszystkim mówi, że to gwiazda, ale jak powiemy, że jego liderem jest Tomasz Karolak, nasz wybitny aktor, to już będziecie państwo wiedzieli, że jest to zespół nieprzypadkowy.
Mówi Weekend FM dyrektor Kościerskiego Domu Kultury Jan Dittrich.
22 lipca z kolei przed kościerską publicznością zaprezentuje się Lord Sound of Queen. 3 sierpnia wystąpi Vito Bambino, a na zakończenie lata - 25 sierpnia - Liber.















