Na tę chwilę czekało zapewne wielu uczniów. Dzisiaj ostatni dzień roku szkolnego, odbiór świadectw i podziękowania dla nauczycieli. Potem już tylko dwa miesiące letniej laby. Uczniowie z naszego regionu planują już wakacje. Co będą robić w wolnym czasie? Zapytaliśmy uczniów z klasy I A w Szkole Podstawowej nr 7 w Chojnicach.
Co będziesz robić w wakacje?
- Na pewno będę na plaży.
-Pójdę na plaże, no na pewno gdzieś pójdę.
- Nie wiem, grać. Na PS-ie albo w piłkę.
- Na pewno pójdę na basen i na plażę.
- Pojadę do dziadka i tam będę zwiedzał różne rzeczy.
- Kąpał się.
- Pojadę w góry, będę kąpać się w basenie.
- Wyjadę z tatą i z mamą do Mielna i będziemy się kąpać i pójdziemy na lody.
Mówili reporterowi Weekend FM pierwszoklasiści z SP 7 w Chojnicach.
Klasa IA to podopieczni Sylwii Osińskiej oraz Marioli Remus.















