
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoAkcja miała szczytny cel. W ten sposób wsparcie otrzymała Spółdzielnia Inwalidów "Równość" z Czerska.
Blisko 500 osób zebrało się dziś (20.06.) w Czersku i założyło domowe papcie. W ten sposób ustanowiono rekord Polski w takim właśnie oryginalnym zgromadzeniu, a dodatkowo odtańczono popularne "Kaczuchy". Akcja miała szczytny cel. W ten sposób wsparcie otrzymała Spółdzielnia Inwalidów "Równość" z Czerska. Przed biciem rekordu można bowiem było kupić laczki jej produkcji. Rekord potwierdziła przedstawicielka Biura Rekordów w Poznaniu.
- Chciałam wam serdecznie pogratulować, ponieważ tu zebrały się dzisiaj 494 osoby w papciach. Dziękuję wszystkim za pomoc, za zakup laczków tutaj na miejscu. Przypominam, że jeszcze można tego dokonać, może na prezent, a może dla kogoś.
Paulina Garczyk
Mówi Paulina Garczyk z Biura Rekordów w Poznaniu.
Przed biciem udało się sprzedać około 200 par obuwia.
Słuchaj w: